Standard.al

Fero ‘i la të gjithë pa fjalë’, publikon videon duke i puthur këmbët Arbenitës….

0

Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të komentuara në media.

Ata nuk ngurojnë ta tregojnë hapur dashurinë për njëri-tjetrin, konkretisht në momente të ndryshme të ditës.

Së fundmi, Fero ka bërë edhe një gjest që është komentuar shumë nga fansat në rrjetet sociale.

Ai ka postuar një video teksa i puth këmbët modeles. Madje duke e marrë parasysh që do përfundojë nëpër portale, Fero shprehet: “Shikoni se si Fero i puth këmbët..”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.