Standard.al

Bora Zemani thekson linjat trupore në veshjen e bardhë

0

Prezantuesja e njohur Bora Zemani ka publikuar një fotografi të re në Instagram, teksa tregon format e saj.

Me veshjen e saj të bardhë dhe paraqitjen natyrale, ajo duke gjithë shkelqim.

Kujtojmë se Bora vazhdimisht ka qenë në fokus të mediave rozë qoftë falë jetës private, apo edhe paraqitjeve publike.

Unnamed File 5

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.