Standard.al

Rrëfehet Kejvina Kthella: Më kanë ofruar para për seks, por s’më ka bërë përshtypje

0

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, ka folur hapur, duke treguar se i kanë ofruar para në këmbim të seksit.

“S’më kanë ofruar drejtpërdrejt para në këmbim të seksit, por nëpërmjet njerëzve të njohur. Kur e kam marrë vesh, s’më ka bërë përshtypje”, ka deklaruar ajo në një intervistë televizive.

E pyetur lidhur me zërat që qarkullonin se është në një lidhje me këngëtarin Seven Saraqi, pasi ka shkuar në Amerikë, ajo u përgjigj:

“Jo nuk është e vërtetë, Seveni është bukurosh dhe djalë i mirë. Më ka ndejtur afër atje. Por kaq s’ka pasur gjë më shumë. Jemi shokë të mirë”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.