Standard.al

Plas sherri mes korçarit me punonjësin e resortit në Dhërmi, por e pëson keq…

0

Një pushues korcar është zënë me sende të forta me një punonjës të resortit këtë të shtunë në Dhërmi dhe për pasojë ka mbetur i lënduar pikërisht korcari.Ndërsa, punonjësi i resortit është shoqëruar nga ana e policisë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.