Standard.al

Aksidentohen 2 punonjës policie në Orikum, zbulohet arsyeja

0

Dy punonjës policie, të cilët udhëtonin me motor të forcave “Shigjeta”, janë aksidentuar në Orikum. Punonjësit kanë humbur drejtimin e mjetit dhe janë rrëzuar. Dy punonjësit policorë janë transportuar menjëherë për në spital.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.