Standard.al

Mbytet në det pushuesi nga Kosova, ja çfarë thotë policia…

0

Një pushues nga Kosova ka ndërruar jetë sot në Durrës.

Sipas njoftimit të policisë, ai dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës, shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.