Standard.al

“Bëmë baba të të ngjaj”/ Dalin fotot e para të djalit të ‘Sulejmanit’ dhe ‘Shehrazades’

0

Dy aktorët e njohur turk dhe për publikun shqiptar Halit Ergenç dhe Berguzar Korel në muajin mars të këtij viti u bënë prindër për herë të dytë.

Në jetë erdhi një djalë të cilët prindërit e pagëzuan me emrin e veçantë Han.

Gjatë kësaj kohe çifti është munduar ta mbaj larg syrit të publik por paparacët kanë arritur të shkrepin disa foto të vogëlushit Han teksa është në krah të ëmës.

ImageImageImage

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.