Standard.al

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër/ Drejtuesin e mjetit e nisin me urgjencë drejt Tiranës

0

Aksident me një të plagosur në superstradën Lezhë-Shkodër, pranë fshatit Balldre.

Sipas te dhenave te para mesohet se nje automjet fuoristrade ka perplasur nje person qe udhetonte me motor.

Per pasoje ka mbetur i plagosur rende drejtuesi i motorit dhe eshte derguar ne spitalin e Traumes ne Tirane.

Ne kete aksident eshte perfshire edhe nje automjet tjeter. Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.