Standard.al

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi?/ Arbana Osmani zbulon kur do lindë bebi…

0

Rreth 2 muaj më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani bëri publik lajmin se është në pritje të ëmbël.

Që prej asaj ditë, Arbana është munduar ta mbajë sa më private pjesën e shtatzënisë duke mos dhënë më shumë detaje dhe duke veshur rroba sa më të gjera për të mos treguar barkun e rrumbullakosur.

Por, përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo ka zbuluar se lindja e bebit po afron.
Teksa ka publikuar një fotot me moderatorin Eraldo Rexho i cili e pyet se ku do të shkojnë këtë behar, ajo përgjigjet: Në maternitet do vemi.

Siç duket pritjes së ëmbël, dalëngadalë po i vjen fundi. Ndërkohë nuk dihet ende saktësisht gjinia e bebit edhe pse në media është aluduar shpesh.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.