Standard.al

Ngjarje e rëndë në kryeqytet/ 36-vjeçarja hidhet nga kati i pestë, ndërron jetë në vend

0

Një 36 vjeçare është vetëhedhur nga kati i pestë këtë pasdite në Tiranë, duke ndërruar jetë në vend.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.07.2020, rreth orës 17:40, në rrugën “Aleksandri i Madh” është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit, shtetësja M.Ll., 36 vjeçe, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes .

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.