Standard.al

Mposht koronavirusin, Florjan Binaj pozon pranë familjes…

0

Dy ditë më parë aktori i njohur Florian Binaj ka njoftuar përmes një postimi në “Instastory” se është shëruar nga koronavirusi dhe izolimi i tij mori fund.

Pas shërimit, ai ka postuar një foto ku shihet pranë gruas, dy fëmijëve dhe disa miqëve të tij. Në foto aktori duket i lumtur dhe në super formë. Krahas fotos ai shkruan: “Lum ata që kanë miq të vërtetë!”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.