Standard.al

Koalicionet parazgjedhore/ Paloka: Rama e di që është i humbur, po tenton të…

0

I ftuar në emisionin Open, nën-kryetari i PD-së Edi Paloka foli edhe për koalicionet parazgjedhore.

Paloka tha që është kundër kësaj nisme që të mos ketë koalicione parazgjedhore.

“Normalisht jam kundër kësaj nisme që kanë marrë. E shikuar vetë dhe në sinkron. Rama ka frikë dhe e di që është i humbur, prandaj po tenton të ndalë koalicionet.

Ka 30 vite që ka funksionuar kështu. Rama e di që është i humbur prandaj nuk do koalicione. Edhe po ta kopjojë 2017 me presione dhe vjedhje prapë nuk fiton”- tha Paloka.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.