Standard.al

Festoi 53 vjetorin, ja dhurata që u bën fansave Pamela Anderson

0

Plotësisht e zhveshur, e shtrirë me barkun poshtë në një shtrat luksoz,por edhe me një komplet të zi seksi, Pamela Anderson kanadezja e bërë amerikane, ngre dolli me një gotë në dorë për ditëlindjen e saj dhe Canada Day, që janë të dyja në 1 korrik. Ish roja seksi e ‘baywatch’, që festoi dje 53 vjetorin, i falënderon të gjithë për urimet e bëra teksa ka postuar një foto të nxehtë e zhveshur.

E impenjuar së fundmi në të drejtat e kafshëve, ajo ka zgjedhur të bëhet vegjetarianë që kur në adoleshencë ka babain e saj që pastronte një kafshë që e kishte kapur vetë. PETA e ka nominuar atë Personazh i Vitit 2016 dhe prej vitesh ajo tashmë është vegane. Pikërisht në fillim të javës artistja dhe ish modelja aktiviste i shkroi kryeministrit kanadez, duke e falenderuar që së fundmi ka financuar industrinë vegane.

‘Vendimi yt është shumë i përgjegjshëm dhe përveçse keni krijuar vende pune për kanadezët, keni bërë që të kursehet jeta e shumë kafshëve dhe një vdekje e tmerrshme e tyre’. Në letër Anderson i këshillon Justin Trudeau të heqë dorë nga mishi dhe nga produktet e qumështit dhe të bëhet vegan: ‘Nëse do të hiqnit dorë nga mishi dhe produktet e qumështit në dietën tuaj personale-gjë që shpresoj se do të ndodhë-do të isha e nderuar të bëhesha mentorja juaj’, shkruan ajo dhe e mbyll letrën me fjalët: ’Në botë duhen liderët si ju, të gatshëm në gjejnë zgjidhje ushqimore të pastra dhe inteligjente, shkruar Anderson, që falënderon në këtë mënyrë kryeministrin kanadez.

 

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.