Standard.al

Dyshime të frikshme nga ngjarja në Kombinat/ Vajza kishte vdekur disa ditë më parë, nëna e mbante në banesë …

0

Dyshime te frikshme po ngrihen nga ngjarja e ndodhur këtë pasdite në një apartament në zonën e Kombinatit në Tiranë, ku nëna dhe një nga vajzat u gjetën pa jetë ndërsa vajza tjetër ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Burime mediatike thonë se ngjarja ka përmasa edhe më të rënda. Dyshohet se vajzat që u gjet pa jetë, ka ndërruar jetë disa ditë më parë, por mbahej në banesë nga e ëma e saj e cila vendosi ti japë fund jetës ditën e sotme bashkë me vajzën tjetër.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.