Standard.al

Aktori i njohur turk kapet mat me të dashurën sapo nis pushimet (foto)

0

Aktori turk Tolga Saritas është shumë i njohur tashmë edhe në Shqipëri. Ai ka luajtur në seriale shumë të ndjekur dhe është një nga aktorët më të suksesshëm. Së fundmi Tolga ka qenë në vëmendje të mediave turke për lidhjen me stilisten Zeynep Mayruk.

Çifti ka nisur pushimet dhe janë fotografuar nga paparacët. Ata ndodhen në destinacionin turistik shumë të frekuentuar nga turistët, në Çeshme. Çifti u fotografua teksa ecnin së bashku dhe siç shkruajnë mediat turke partnerja e Tolgës kontrolloi me sy nëse paparacët po i fotografonin.

Tolga Saritas, 29 vjeç dhe Zeynep Mayruk, 31 vjeç janë prej kohësh në një lidhje dhe duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

ImageImage

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.