Standard.al

Tiranë, 17-vjeçari palestinez bie nga lartësia dhe përfundon në spital

0

Një 17-vjeçar palestinez ka rënë nga lartësia ditën e sotme në Tiranë.

Ai është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

“Më datë 01.07.2020, rreth orës 16:50, në Selitë, ka rënë nga lartësia, shtetasi i mitur palestinez, me iniciale M.I., 17 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.” – njofton policia.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.