Standard.al

Ngjarje e rëndë/ Djali rrah nënën e tij, plagos me thikë dhe…

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kërçisht të Dibrës.

45-vjeçari i identifikuar si Florian Abazi, ka qëlluar me thikë një person të identifikuar si, Bexhet Meda, duke e plagosur rëndë.

 

Por Abazi nuk është ndaluar me kaq. Ai ka dhunuar edhe nënën e tij, Shkëndije Abazi.

Lajmi bëhet i ditur nga burimet policore të Dibrës.

Policia thotë se ka vënë në pranga autorin e dy ngjarjeve, Florian Abazi.

Bexhet Meda është dërguar në spitalin e Peshkopisë ku ndodhet në gjendje të rëndë.

Ende nuk dihen arsyet e kësaj ngjarjeje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.