Standard.al

Aksident në aksin Kukës-Kolsh/ Përmbyset trajleri, plagoset 57 vjeçari

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Rrugën e Kombit. Një trajler ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në aksin Kukës-Kolsh.

I plagosur në këtë aksident ka mbetur shtetasi  I.M., 57 vjeç, banues në Kosovë, i cili është edhe drejtuesi i mjetin tip kamion.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.