Standard.al

Henze i kthehet Ramës: Turpi i rëndë i shekullit të 21-të, është marrëveshja me Serbinë për…

0

Këshilltari gjerman në partinë e CDU-së, Martin Henze nepermjet nje statusi ne rrjetet sociale i eshte kthyer serish kryeministrit Rama, teksa shprehet se ka negociuar me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç në emër të Kosovës.

Postimi i plote:

Rama, turpi i rëndë i shekullit të 21-të, është se ata kanë negociuar me Serbinë në emër të popullit shqiptar, në Kosovë dhe Shqipëri, dhe i kanë dhënë Serbisë marrëveshjen për të negociuar këtë marrëveshje me Be, përfshirë edhe për Shqipërinë. Kjo mund të quhet vetëm tradhti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.