Standard.al

EMRI/ Ja kush është 37 vjeçari që ra me kamion në liqen dhe vijon të kërkohet nga polumbarët

0

Është identifikuar shoferi i kamionit që doli sot nga rruga në Urën e Kolshit në Kukës dhe ra në ujërat e liqenit. Ai mësohet se është Ferit Lleshi, 37 vjeç. Edhe në këto momente megjithë punën kërkimore të polumbarëve, trupi i drejtuesit të mjetit nuk është nxjerrë  nga ujërat e liqenit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.