Standard.al

Aksident i frikshëm në Tiranë, përplaset motori me një makinë, 2 të plagosur

0

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në zonën e njohur si “Astiri” në Tiranë.

Motori është përplasur me një makinë dhe për rrjedhojë, 2 persona janë plagosur.

Zjarrfikësit dhe policia janë në vendngjarje, ndërsa të plagosurit u çuan me urgjencë në spital.

Siç shihet nga pamjet, makina e përfshirë në aksident ka marrë dëmtime tshumë të rënda.

  • foto galeri
  • foto galeri

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.