Standard.al

Gjendet i pajetë një 59 vjeçar në Durrës, policia jep detajet e para

0

Një person është gjetur i pajetë sot në lagjen nr.4, në qytetin e Durrësit. Policia thotë se shtetasi E.R., 59 vjeç, i cili jetonte i vetëm i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë.

Ende nuk ka detaje të tjera nga ngjarja, teksa policia ka nisur hetimet.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 15.06.2020, rreth orës 13:00, në lagjen nr.4, Durrës, në katin e 3-të, të një pallati, në banesën e tij, dyshohet se është vetvrarë shtetasi E.R., 59 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.