Standard.al

Kejvina Kthella i kundërpërgjigjet ndjekësit: Plaka e ëndrrave të tua…

0

Kejvina Kthella vazhdon padyshim të mbetet një nga personazhet më të komentuara të showbizit.

Ndryshimi i ngjyrës së flokëve padyshim nuk ka kaluar pa u vënë re nga ndjeskësit, ku disa e kanë pëlqyer dhe disa jo.

 

Një ndjekës i saj në foton e publikuar i ka shkruar “Qenke bërë si plakë”, ndërsa Kejvina i ka kthyer përgjigjen epike: “Plaka e ëndrrave tua!

foto galeri

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.