Standard.al

Veprat e “lalit”, 1 miliardë lekë për ta katandisur Parkun “Rinia” në këtë derexhe

0

Zëdhënësja e PD Ina Zhupa ka reaguar pas katrahurës me Parkun Rinia vetëm pas disa treshjeve shiu në kryeqytet. Kryebashkiaku Veliaj e inauguroi në 1 Qershor rikostruksionin i cili vlejti plot 1 mld lekë. Dhe vetëm një vesë shiu dhe shiheni si u katandis. “Sot inagurimi i vërtetë i Parkut Rinia! 1 miliard lekë për ta katandisur kështu.”, shkruante Zhupa.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.