Standard.al

Sherr për ullinjtë në Berat, plagosen 5 persona

0

Një sherr mes të rinjsh ka ndodhur në Berat mes dy familjeve për shkak të ullinjve. Nga konfliktimi me sende të forta janë plagosur 5 persona. Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘’Barrikade’’ në Berat dhe Policia ndodhet në vendngjarje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.