Standard.al

Provokon sërish me fotot në Instagram vajza e ish-deputetes/ Ja si duket ajo në plazh

0

Vajza e ish-deputetes, Albina Deda, Ada ka publikuar një foto ne Instagram ku shfaqet me bikini.

Pozat e saj kanë marrë me mijëra pëlqime si dhe qindra komente, ku ndjekësit nuk ia kanë kursyer komplimentet bukuroshes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.