Standard.al

“Mami më sek*i që na kanë zënë sytë!” Olta Gixhari lë pa fjalë me foton e postuar së fundmi në Instagram

0

Aktorja e njohur Olta Gixhari muajin qe lame pas konfirmoi lajmin e bukur se do të bëhet nënë për herë të parë.

Vetëm pak minuta më parë, Olta ka marrë vëmendjen e rrjetit me një foto ku shfaqet me rroba banjo dhe tregon barkun e rrumbullakosur që i është rritur shumë.

Ajo ka pozuar përpara pasqyrës dhe duket mami më seksi që na kanë zënë sytë!

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.