Standard.al

EMRI/ Humb ekuilibrin nga era dhe bie nga pema, ndërron jetë në vend 71-vjeçari

0

Një 71-vjeçar ka ndërruar jetë në Gjirokastër, pasi nga era e fortë ka rënë nga pema, ku fatkeqësisht ka humbur jetën. Raportohet se 71-vjeçari që ka ndërruar jetë është identifikuar si Gëzim Sokoli.

Vijon..

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.