Standard.al

Mblidhet sërish Këshilli Politik, ambasadorët marrin pjesë në tryezë

0

Ambasadorja amerikane Yuri Kim dhe ai i BE, Luigi Soreca dhe Bernd Borchardt do të vëzhgojnë sot mbledhjen e Këshillit Politik.

Mbledhja është kërkuar nga vetë opozita pas një sërë takimesh nga lideri demokrat Lulzim Basha në selinë e PD.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.