Standard.al

Topi në fushën e Bashës? Shehi e thotë troç: Basha është ndryshimi, Rama ka mbaruar

0

I ftuar në “360gradë” nga Artur Zheji në RTV Ora, kreu i LZHK-së Dashamir Shehi u shpreh se topi është te Basha pasi ai është e ardhmja, ndërsa Rama ka mbaruar.

Shehi: Pse është topi të Basha? Se Basha është e ardhmja, ndryshimi, ndërsa Rama ka mbaruar, nuk ka më top. Normalisht në një shtet demokratik po të ishte që do të priteshin zgjedhjet, por e dimë se si ndodh në Shqipëri. Bashës i ka rënë përgjegjësia që të jetë serioz dhe Ramës i kanë thënë që ka ardhur koha që të ikë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.