Standard.al

Vetëhelmohet 24-vjeçarja shtatzënë dhe hidhet nga dritarja, niset me urgjencë drejt Traumës në Tiranë

0

Në shtatzënë është vethelmuar me helm për dhelprat në Kopaçez të Delvinës. Ajo ka pirë ilaçe për helmimin e dhelprave dhe më pas është hedhur nga dritarja.

Fëmija 28- javësh i 24- vjeçares G.Z, ka ndërruar jetë në bark kurse ajo vetë është në gjendje të rëndë.

Menjëherë ajo është transportuar për në spitalin e Traumës në Tiranë për të bërë të mundur shpëtimin e saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.