Standard.al

Të shtunën publikon historinë e vajzës së dhunuar, Arbana Osmani i sqaron të gjitha spekulimet: Ka njerëz …

0

Ditën e djeshme Arbana Osmani bëri të ditur se në puntatën e radhës së “Dua të të bëj të lumtur” do të jetë historia e një vajze që është abuzuar në moshën 12-vjeçare.

Për të shmangur të gjitha keqkuptimet në lidhje me moshën minorene të vajzës, moderatorja sqaron se vajza sot është 27 vjeç dhe ka zgjedhur të vijë në studio për të falenderuar psikologen e saj që i ka qëndruar pranë

Arbana është shprehur se vajza do të dalë me fytyrë dhe zë për të kërkuar ndihmë sepse ndihet e paragjykuar.

Vajza në fjalë do tregojë sesi roja e jetimores ka abuzuar me të seksualisht në moshën 12-vjeçare, edhe kur ajo e ka denoncuar.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.