Standard.al

Reforma zgjedhore, Basha pritet me deklaratë nga selia e PD

0

Brenda pak minutash, kreu i opozitës Lulzim Basha do të mbajë një deklaratë për mediat nga selia blu.

Deklarata vjen pas asaj të ambasadores së SHBA-së, Yuri Kim, e cila tha se tani topi për reformën zgjedhore ndodhet në fushën e opozitës dhe Lulzim Bashës.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.