Standard.al

Përfshihet nga flakët një kopësht fëmijësh në Tiranë, tym i zi nga çatia

0

Eshte perfshire nga flakët një kopësht fëmijësh në zonën e komplesit Dinamo në kryeqytet.

Çerdhja ka marrë flakë në çati dhe nuk dihet nëse ka të lënduar.

Mësohet se bëhet fjalë për një kopësht privat.

Ndërkohë në vendngjarje janë mbledhur banorë dhe kureshtarë, si dhe po pritet zjarrëfiksja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.