Standard.al

Pas largimit të Vasilit dhe Bylykbashit, Gjiknuri dhe Hajdari kthehen sërish natën te Rezidenca e Ambasadores Amerikane

0

Mësohet se kanë hyrë në Rezidencën amerikane, Damian Gjiknuri (PS) dhe deputetja Rudina Hajdari.

Kjo ndodh pas mbylljes së takimit kur ishin edhe Bylykbashi dhe Vasili.

Nuk dihen ende bisedat por dihet se palët PS-PD-LSI nuk ranë dakort.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.