Standard.al

Ngjarja e rëndë e abuzimit me 15-vjeçaren, pezullohet nga detyra drejtori i shkollës në Kamzë

0

Drejtori i shkollës “Azem Hajdari” në Kamzë, Besnik Daci, është pezulluar nga detyra, disa ditë pasi u bë publik skandali i abūzimit të 15-vjeçares, nga roja i shkollës dhe tre të rinj.

News 24 raporton se pezullimi i tij është bërë deri në përfundimin e hetimit administrativ.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.