Standard.al

Dështimi i reformës zgjedhore, Kalaja: Nisi me antikushtetutshmëri përsa kohë që negociatat bëhen jashtë territorit të RSH

0

Aktivistja e aleances per mbrojten e teatrit, Adriana Kalaja ka reaguar permes nje shkrimi ne Facebook pasi reforma zgjedhore deshtoi dhe nuk u gjet nje konsensus.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.