Standard.al

Ambasadorja amerikane i la topin pas ditësh të tëra negociatash, Basha: Është bërë progres, por kemi dhe 1 çështje të fundit

0

Kyretari i PD ka folur shkurt nga selia e PD pasi Yuri Kim deklaratën ku tha se topi është në dorën e opozitës.

“Është bërë progres drejt dakordësisë për administrimin zgjedhor. Ka mbetur një cështje pa zgjidhur Dua ti siguroj shqiptarëve se opozita e bashkuar do të bëjë gjithcka për votën e lirë dhe të ndershme”, tha Basha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.