Standard.al

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës

0

Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili pas takimit me ambasadorët Yuri Kim, Luigi Soreca dhe Duncan Norman kanë shkuar në zyrën e Bashës.

Dy të mandatuarit e opozitës për Këshillin Politik do të zhvillojnë një takim me liderin opozites.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.