Standard.al

Lajm i mirë për tifozët “blaugrana”/ Arrihet akordi mes Lautaros dhe Barcelonës, por duhet bindur Interi

0

Arrihet akordi mes Lautaro Martinezit dhe drejtuesve të Barcelonës për dymbëshjetë milionë për pesë vite plus bonuset! Vullneti i Martinezit që të tranfserohet në Spanjë nuk ka qenë kurrë një mister dhe tani e përditshmja katalanase “El Mundo Deportivo” flet për “akord total”.

Mundoo

Lautaro ka një klauzolë prej 111 milionë eurosh dhe Barcelona nuk ka ndërmend që t’i paguajë të gjitha cash dhe shpreson që Interi të pranojë ndonjë pedanë teknike. Barça ka kërkuar një ulje të çmimit për kartonin e lojtarit, që nuk pritet të zbrësë nën 90 milionë euro.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.