Standard.al

“I prekur nga Covid-19 dhe frikë nga vdekja”, rrëfimi shokues i trajnerit të Atalantës….

0

Testi sierologjik i dhjetë ditëve më parë konfirmoi se jam prekur nga Covid-19”. Trajneri i Atalantës, Gian Piero Gasperini ka bërë këtë rrëfim shokues në një intervistë për “La Gazzetta Dello Sport”.

“Një ditë përpara ndeshjes kundër Valencia në Champions ndjehesha shumë keq. Nuk kisha temperaturë, por ndjeja trupin copë. Kisha humbur gjithashtu shijimin. Pa temperaturë dhe pa tampon. Ishte periudhë e vështirë dhe kisha shumë frikë”, ka thënë tekniku italian.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.