Standard.al

Personat e fashëm që i’u vodhën telefonat dhe ju nxorrën foto ‘n*do’ sekrete….

0

Shumë personazhe të njohur kanë rënë pre e hakimit ose i’i janë vjedhur telefonat veprime të cilat më pas kanë sjellë pasoja për to.

Atyre ju janë nxjerrë  fotot që nuk do donin ti shihin të tjerët dhe i’u janë hedhur në rrjet.

Më poshte ju paraqesim disa nga këto personazhe :

Image

Diletta Leotta
Image

Cara Delevingne
Image

Emily Browning

Image

Emily Ratajkowski
Image

Jennifer Lawrance
Image

Selena Gomez
Image

Rihanna
Image

Amber Heard
Image

Kaley Cuoco
Image

Kit Harington
Image

Anna Kendrick
Image

Amber HeardImage

Emily BrowningImage

Emily RatajkowskiImage

Kim KardashianImage

Jennifer LawranceImage

Kelly BrookImage

Burcu Esmersoy

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.