Standard.al

Gentian Zenelaj: Ardi, mamaja e djalit na paska një Dajo me Ballin

0

Ka shkaktuar reagime të shumta deklarata e Drejtorit të Përgjithshëm Ardi Veliu i cili publikoi një video në Komisionin e Sigurisë ku sipas tij tregonte familjen jo të rregullt të 15 vjeçarit të dhunuar nga policia disa ditë më parë.

Edhe aktori dhe moderatori i emisionit “Stop” Gentjan Zenelaj, ka reaguar përmes facebook-ut në të cilin shkruan se: “Ardi nuk je ne vitin 1945 ku nxjerr foto dhe video ku mamaja e djalit na paska një Dajo me Ballin..do kisha krijuar respekt per ju..nese thjesht do kerkonit ndjese publike …vetem kaq”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.