Standard.al

Del nga rruga furgoni në Librazhd, plagoset drejtuesi! Ja arsyeja e aksidentit

0

Një furgon ka dalë nga rruga duke u përmbysur, si pasojë është plagosur drejtuesi i mjetit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mirakë të Librazhdit, ku furgoni me targë AA079NY për shkak të largështirës ka dalë nga rruga.

Drejtuesi i mjetit ndodhet në spitalin e Librazhdit ku po merr dhe ndihmën mjekësore.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.