Standard.al

Vatër e re / Koronavirusi mbërrin në Sarandë….

0

Rezulton pozitiv rasti i parë me Covid 19, në Sarandë.

Bëhët fjalë për një shtetase ukrainase e cila ka ardhur për pushime në Sarandë. Prej 7 muajish ishte vendosur në Tiranë, ndërsa ka deklaruar se në Sarandë ka apartamentin e saj dhe nuk ka pasur kontakte të tjera.

Bluzat e bardha si dhe efektivët e policisë së Komisariatit Sarandë, po punojnë për gjurmimin e kontakteve të saj dhe rasteve të tjera të mundëshme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.