Standard.al

Skandali i Veliut/ Goxhaj thirrje të fortë: Kërkojmë dorëheqjen e tij, ndalimin e dhunës policore! Mamaja e 15 vjecarit ta hedhë në gjyq

0

Nga Altin Goxhaj

 

Përballë Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë për të kërkuar
🔴 Dorëheqjen e Veliut, dhe
🔴 ndalimin e dhunës policore
🔴 iniciativës përgjimeve në telefona dhe dhoma gjumi dhe & ndalimin e shantazheve!
Kjo puna e Ardi Veliut që përgojon & shantazhon mamatë e fëmijëve të dhunuar nga banditët e tij pa NR ID (s’po merrem me gafat e skenave të filmave) tregon se pse ai, Leshi & EDvEri duan të na përgjojnë pa Vendime Gjykate&Prokurorie!
Mamaja e djalit duhet ta hedhë në gjyq Velon jo veç për dhunën shtazarake!

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.