Standard.al

Dalin pozitivë dy mjekë në një qendër shëndetësore në Tiranë…

0

Dy mjekë në qendrën shëndetësore numër 9 në Tiranë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus.

Ata janë testuar ditën e djeshme dhe mësohet se kanë rezultuar pozitivë, por nuk dihet gjendja e tyre.

Gjatë javës së fundit është shtuar numri i të prekurve, ku vatra kryesore vijon të jetë kryeqyteti.

Spitalet mbeten vendi i shpërthimit të virusit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.