Standard.al

“Menuja e ditës” në restorante: Rama ik…

0

Bllokimi i bizneseve nga qeveria ka sjellë revoltën e qytetarëve kundër qeverisë. Një foto e publikuar nga kryeministri Sali Berisha në Faceboo, tregon një biznes që në tabelën e menusë së ditës ka shkuar: “Rama”.

“Një përshendetje të perzemert biznesmenit guximtar. Greva e përgjithshme e bizneseve është shpëtimi i vetëm nga skizofreni sadist dhe hajdut! sb”,- shkruan Berisha në Facebook.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.