Standard.al

VIDEO emocionuese/ Dy muaj në karantinë, gomari ‘qan’ me dënesë kur e sheh pronarin…

0

Një video emocionuese vjen nga Spanja. Gomari shihet teksa shpërthen në lot kur takon të zotin pas dy muajsh në karantinë.

Video është bërë virale në rrjetet sociale dhe mediat e huaja.

CNN shkruan se kjo video do t’ju prekë zemrën, duke e interpretuar gjestin e gomarit me emrin “Baldo” si shprehje të emocionit për mungesën e të zotit

Për më tepër ndiqni videon.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.