Standard.al

Situata pas karantinës/ Meta: Rama po menaxhon shtetin nga Facebook, ekonomia rëndohet ata shembin Teatrin

0

Presidenti i vendit, Ilir Meta komentoi në studion e emisionit “Opinion” edhe situaten pas karantines ne vend.

Fevziu: Si mendoni ne lidhje me masat mbas karantines?

Meta: Rama e ka kthyer ne qejf kete gje, me statuse ne fb e twitter,sic ka bere gjithe shtetin po e menaxhon dhe kete situate, une bera me te miren, por ai se ka kujdesin e njerezve.

Situata ekonomike eshte jashtezakonisht e rende, maqedonia eshte goxha mire miratoi paketen e trete per te ndihmuar bizneset nderkohe qe Rama me Veliajn shembte teatrin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.